پیشنویس: این وبسایت و سرویس‌های آن بصورت انفرادی طراحی و کدنویسی شده است و نگه داری آن جزو امور زمان بر و حساس است. رفع مسئولیت‌های این صفحه از این امر نشات می‌گیرد.
این صفحه شامل شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت ("دلیکس"، "Delix.ir"، "سرویس") و همه سرویس‌های آن از جمله استخراج متن از فایل‌ها، ویرایش فایل‌ها، ادغام فایل‌ها و ... بوده و همچنین مواردی که سبب حفظ حریم شخصی افراد و اطلاعات وارد شده است، می‌باشد.
تمامی افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم شامل مهمانان یا افراد ثبت نام کرده که از محتوای وبسایت (اعم از فایل‌های قابل دانلود) و یا از سرویس (های) ارائه شده توسط این وبسایت استفاده می‌کنند، باید شرایط زیر را به صورت کامل بپذیرند:
آخرین بروز رسانی در تاریخ: شنبه - ۲۰ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۰۵ به وقت ایران

 

تعاریف

دلیکس: تمامی خدمات و محتوای قابل دسترسی (بصورت مستقیم یا غیرمستقیم) در وبسایت دلیکس با تارنمایه delix.ir. این مورد می‌تواند در متن صفحه با کلمات "ما"، "وبسایت"، "سایت"، "سرویس" و "Delix" نیز مشخص شود. کاربر: شامل تمامی افراد حقیقی یا حقوقی که به هرنحوی از خدمات وبسایت استفاده می‌کنند. کاربر می‌تواند عضو وبسایت باشد و یا نباشد.

 

شرایط عمومی

توضیحات خدمات

دلیکس، یک سرویس تحت وب آنلاین برای انجام نویسه خوان نوری (OCR) با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی است. سرویس، محتوای متنی فایل‌های ورودی را استخراج کرده و در قالب فایل‌های قابل جستجو و ویرایش در اختیار کاربر قرار می‌دهد. همچنین در این وبسایت خدماتی نظیر ویرایش فایل‌های PDF (شماره گذاری، افزودن سربرگ و پانویس) و ادغام فایل‌های PDF نیز داده می‌شود.

 

تغییر شرایط استفاده

محتوای این صفحه و شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به کاربران تغییر کند. تمامی تغییرات اعمال شده در این صفحه قابل مشاهده خواهند بود. شما متعهد به تجدید نظرهاى داده شده هستید؛ بنابرین طی بازه‌های زمانی مختلف، از این صفحه بازدید نمایید تا از شرایط و ضوابط تازه و تجدید نظرهای ارائه شده مطلع شوید.

 

دسترسی به وبسایت

محتوا و سرویس دهی وبسایت می‌تواند در هر زمانی به هر دلیلی (از جمله تغییر و بروز رسانی سرویس، ارتقاء نرم افزاری و سخت افزاری، فشار زیاد بر روی سرورهای وبسایت و ...) قطع شود. بنابراین درصورت عدم دسترسی به این وبسایت به هر دلیلی یا قطع خدمات و مسدود شدن محتوای وبسایت، ما هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهیم کرد. البته ما سعی خواهیم کرد پیش از قطعی‌های زمان بندی شده، کاربران را آگاه کنیم.

 

ایراد دهی سرویس

سعی کرده‌ایم اِشکال‌ها و ایرادهای سرویس را پیشبینی کرده و آن‌ها را رفع کنیم با این حال ممکن است سرویس ما همچنان دارای مشکل، ایراد و نواقصی باشد که کیفیت خدمات را کاهش دهد. این موارد با اطلاع رسانی کاربران قابل بررسی و حل شدن هستند بنابراین ما مسئولیتی را در قبال وجود این اشکالات بر عهده نخواهیم گرفت.

 

امنیت حساب‌های کاربری و رمزهای عبور

دلیکس تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت اطلاعات وبسایت از جمله حساب‌های کاربری، فایل‌های آپلود شده و ... انجام خواهد داد اما این حق را برای خود حفظ می‌کند که در مقابل مشکلات امنیتی احتمالی هیچ مسئولیتی را قبول نکند. حساب‌های کاربران توسط رمزهای عبورشان و یا از طریق حساب‌های ثالث (مانند Google Account) امن می‌شوند بنابراین این برعهده کاربر است که رمز عبور و یا حساب‌های ثالث خود را حفظ کرده و در اختیار دیگران قرار ندهد.

 

مالکیت فایل‌های کاربران

مسئولیت و عواقب استفاده از فایل‌های ارسالی به عهده خود کاربر است و کاربر متعهد می‌شود که به صورت قانونی به فایل‌های ارسالی دسترسی داشته و اجازه انجام سرویس‌های مختلفی که در این سایت داده می‌شود را بر روی فایل‌ها دارد. ما فایل‌های کاربران را بصورت دستی بررسی نمی‌کنیم و قادر به تشخیص قانونی یا غیرقانونی بودن آن‌ها نیستیم ولی این حق را برای خود محفوظ نگه می‌داریم که درصورت مشکوک بودن به نقض قوانین مالکیت فایل، وجود محتوای بد و ... بتوانیم فایل را بررسی یا حذف کنیم و یا دسترسی به آن را محدود کنیم.

 

امنیت فایل‌های کاربران

فایل‌های ارسالی کاربران در بستر HTTP انجام می‌گیرد بنابراین خطر حمله مرد میانی (Man-in-the-middle) وجود دارد. در آینده سعی خواهد شد با فراهم کردن بستر HTTPS، این فرآیند بصورت کامل امن شود. ما تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا فایل‌های کاربران امن و محفوظ نگه داشته شود اما شرایطی وجود دارد که کنترل آن خارج از دسترس ماست. فایل‌های شما برای پردازش به سروس‌هایی در خارج از ایران فرستاده می‌شوند بنابراین ما قادر به حفظ محرمانگی فایل‌های شما بصورت کامل نیستیم و مسئولتی را در این مورد نخواهیم پذیرفت.

 

رفع مسئولیت

ما هیچ گونه مسئولیتی را در قبال عملکرد سیستم‌هایمان، خطاها و اشکالات، چه از طرف کاربر و چه از طرف سیستم قبول نخواهیم کرد. ما قادر به اطمینان دادن این که سرورها و میزبان‌هایمان و در نتیجه خروجی‌های سرویس‌مان بدون مشکل، ویروس و یا انواع بد افزارها و موارد مخرب باشد نیستیم.
درصورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام در این صفحه، با ما در ارتباط باشید.