شرایط استفاده از خدمات وبسایت

این صفحه شامل شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت ("دلیکس"، "Delix" یا "Delix.ir") و همه سرویس‌های آن از جمله سرویس استخراج متن از تصاویر و فایل‌های PDF، ادغام فایل‌های PDF، ویرایش فایل‌های PDF و هرگونه ابزار دیگری که در این وبسایت ارائه شده و همچنین مواردی که سبب حفظ حریم شخصی افراد و اطلاعات وارد شده است، می‌باشد.  
آخرین بروز رسانی در تاریخ: یکشنبه 15 آذرماه 1395 - ساعت ۰۲:۰۵ به وقت ایران   تمامی افراد از جمله افراد حقیقی و حقوقی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم شامل مهمانان یا افراد ثبت نام کرده که از محتوای وبسایت دلیکس و یا سرویس (های) ارائه شده توسط این وبسایت استفاده می‌کنند، باید شرایط زیر را به صورت کامل بپذیرند:

تغییر شرایط استفاده

محتوای این صفحه و شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به کاربران تغییر کند. تمامی تغییرات اعمال شده در این صفحه قابل مشاهده خواهند بود. شما متعهد به تجدید نظرهاى داده شده هستید؛ بنابرین طی بازه‌های زمانی مختلف، از این صفحه بازدید نمایید تا از شرایط و ضوابط تازه و تجدید نظرهای ارائه شده مطلع شوید.

دسترسی به وبسایت

خدمات و محتوای ارائه شده در این وبسایت توسط سرورهای قدرتمندی پشتیبانی می‌شوند با این حال ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال قطع خدمات و یا مسدود شدن محتوا و سرویس‌های وبسایت به هر دلیلی را قبول نخواهیم کرد.

رفع مسئولیت

اگرچه تلاش کرده‌ایم تا سرویسی عاری از مشکلات امنیتی ایجاد کنیم ولی با این حال کشف رخنه‌های امنیتی و سوء استفاده از آن‌ها اجتناب ناپذیر است بنابراین ما هیچ گونه مسئولیتی را در قبال مشکلات امنیتی بوجود آمده و سوء استفاده‌های ممکن از آن‌ها را قبول نخواهیم کرد.
کاربران مسئول محتوای فایل‌های ارسالی می‌باشند بنابراین اگرچه این فایل‌ها ممکن است برای همیشه یا برای مدتی توسط ما میزبانی شوند و یا در دسترس قرار گیرند، خود کاربر است که مسئولیت آن را برعهده دارد و ما هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای موجود در فایل‌های ارسالی برعهده نخواهید داشت.
با توجه به این که فایل‌های ارسالی کاربران برای پردازش به سرورهایی در خارج از کشور جمهوری اسلامی ایران فرستاده می‌شوند و یا توسط شرکت‌های خارجی ثالث پردازش می‌شوند، قادر نیستیم که محرمانگی فایل‌های ارسالی را کنترل و تضمین کنیم. با این که نهایت تلاش خود را برای حفظ فایل‌ها انجام خواهیم داد ولی مسئولیتی را درقبال این موضوع برعهده نخواهیم داشت.
ما نهایت تلاشمان را می‌کنیم تا سرویسی دقیق و کارآمد در اختیار کاربران قرار دهیم. کیفیت خروجی سرویس‌ها رابطه مستقیمی با کیفیت فایل‌های ورودی و قابل خوانا بودن آن‌ها دارد. با این حال ما خروجی کاملاً مطلوب را تضمین نمی‌کنیم و در قبال خروجی سرویس‌ها مسئولیتی را قبول نخواهیم کرد.

مالکیت حقوقی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت و ساختار آن از جمله حقوق کپی رایت نزد ما محفوظ است.

حریم شخصی افراد

هیچ یک از اطلاعات شخصی وارد شده حساس در این وبسایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها و سایر موارد) (به غیر از فایل‌های ورودی و خروجی سرویس که آن‌ها را تضمین نمی‌کنیم) منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهند ماند. برخی از اطلاعات پایه‌ای شما مانند آدرس IP توسط سرویس‌های آمارگیری (ازجمله Google Analytics) جمع آوری خواهند شد که فقط و فقط با هدف افزایش رضایت کاربران از این وبسایت مورد استفاده قرار خواهند گرفت. اطلاعات غیرحساس مانند نام و نام خانوادگی ممکن است در قسمت‌های مختلف سایت به صورت عمومی نشان داده شوند.