استخراج متن

روند استخراج متن پس از تایید یکی از نمونه‌ها توسط شما، از چند ثانیه تا حداکثر 20 دقیقه ممکن است به طول بینجامد. سعی کرده‌ایم این مقدار را به حداقل برسانیم ولی با توجه به فشار بر روی سرورها، این تاخیر اجتناب ناپذیر است.
هزینه مورد نیاز به ازای OCR هر صفحه از PDF یا تصاویر، برابر ۶۹ و هزینه هر صفحه استخراج متن از PDF با اسکنر باینری برابر ۱۸ اعتبار است.
ما برای بهبود هرچه بیشتر کیفیت خدمات و کاهش هزینه کاربران، دو موتور استخراج کننده در اختیار شما قرار می‌دهیم:
OCR فارسی: موتور او‌سی‌آر، محتوای فارسی، انگلیسی، عربی و ترکی داخل تصاویر را با استفاده از هوش مصنوعی و فیلترهای گوناگون استخراج می‌کند. این مورد برای فایل‌های تصویری و PDF هایی که صفحات آن بصورت عکس هستند کاربرد دارد.
اسکنر باینری: ممکن است محتوای PDF در داخل خود فایل بصورت رمزگذاری شده وجود داشته باشد که در این صورت OCR تک تک صفحات بصرفه نخواهد بود. ما با این موتور با هزینه بسیار کمتر محتوای PDF ها را استخراج می‌کنیم.
زبان فارسی، عربی و در کل هر زبانی که حروف آن به هم چسبیده باشد و الگوهای مختلفی داشته باشد (مثلاً شباهت کاراکترهای آااَاُ، یـ بـ پـ، زرژ، ـچـ ـهـ ـجـ ـحـ ـخـ و ...)، برای OCR یک چالش به حساب می‌آید، دقیقاً برخلاف زبان‌هایی با حروف جدا مثل انگلیسی که تقریباً بدون مشکل عمل می‌کنند. ما سعی کرده‌ایم با در اختیار گرفتن موتورهای بسیار باکیفیت (اگر نگوییم بهترین آن) این مشکل را به حداقل برسانیم.
ما پیش از آغاز فرآیند استخراج متن از فایل‌های PDF، یک صفحه از فایل را با هر دو موتور استخراج می‌کنیم تا با توجه به کیفیت نمونه‌ها، یکی را انتخاب کنید. شما کاملاً مختار هستید که نمونه‌ها را رد کرده و تا حداکثر پنج دقیقه، اعتبارهای کسر شده موقتی خود را دریافت کنید.
درصورتی که درخواست شما از طرف سیستم رد نشده ولی تغییری هم در وضعیت آن نمی‌بینید، به حساب کاربری خود شده و از بخش پشتیبانی، درباره مشکل بوجود آمده و شناسه درخواست خود، تیکتی را برای ما ارسال نمایید. ما در اسرع وقت پاسخ خواهیم داد.

شارژ حساب کاربری

هر واحد اعتبار در پنل کاربری شما برابر با یک تومان است.
شما می‌توانید اکانتتان را با هر کارت بانکی عضو شتاب و با داشتن رمز دوم (اینترنتی) آن، شارژ کنید. پرداخت به کمک درگاه واسط ذرین پال و در نهایت بانک‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.
برای شارژ حساب کاربری خود ابتدا وارد حسابتان شوید و سپس از منوی سمت راست، بر روی `شارژ حساب کاربری` کلیک کنید. اعتبار مورد نیاز خود را وارد کرده و پس از تایپ کردن کد امنیتی، روی `خرید اعتبار` کلیک کنید. حال اگر پرداخت را تایید کردید، به درگاه آنلاین پرداخت بانکی متصل خواهید شد. پس از پرداخت، حتما برای تکمیل پرداختتان نکات موجود در درگاه را مطالعه کنید.
پس از پرداخت آنلاین، حتماً و حتماً باید بر روی دکمه‌هایی مانند `تکمیل پرداخت`، `مراجعه به سایت پذیرنده` و مشابه آن در درگاه بانکی کلیک کنید. بدون برگشت به سایت، امکان تایید پرداخت یا عدم پرداخت برای ما میسر نیست. با این حال در چنین مواردی اغلب در عرض 48 ساعت مبلغ از سمت بانک برگردانده می‌شود. درصورتی که همچنان مشکل داشتید یا پس از برگشت به وبسایت، پیامی برایتان نشان داده نشد، حتماً از طریق پنل کاربری خود و بخش پشتیبانی، با ذکر جزئیات و شناسه پرداخت برای ما تیکتی ارسال کنید.

وبسایت دِلیکس

درحال حاضر ارائه خدمات از طریق وب سرویس یا API را در نظر نداریم.
ما از ارسال چنین گزارشاتی بسیار استقبال می‌کنیم. پیشنهاد می‌کنیم وارد حساب کاربری خود شده و از بخش پشتیبانی، تیکتی را برای ما ارسال کنید یا اگر برایتان مقدور نبود، از بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

سوالتان را پیدا نکردید؟ آن را از بخش پشتیبانی در حساب کاربریتان با ما مطرح کنید یا از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید.