استخراج متن

بله. تمامی موتورهای ما از زبان فارسی پشتیبانی می‌کنند. علاوه بر آن، زبان‌های انگلیسی، عربی و ترکی نیز قابل پردازش هستند.

تمامی فرآیندها خودکار بوده و استخراج متن و ساخت فایل‌های خروجی ممکن است از چند ثانیه تا چند دقیقه به طول بینجامد. بسته به حجم پردازش‌ها، ممکن است پردازش فایل شما تا چند ده دقیقه هم به طول بینجامد.

پس از اتمام، از طریق پنل (و روش‌های انتخابی حین ایجاد درخواست) مطلع خواهید شد.

ما پیش از آغاز فرآیند استخراج متن از فایل‌های PDF، یک صفحه از فایل را با همه موتورها استخراج می‌کنیم تا با توجه به کیفیت نمونه‌ها، یکی را انتخاب کنید. شما کاملاً مختار هستید که نمونه‌ها را رد کرده و اعتبارهای حسابتان را نگه دارید.

هزینه‌ها با توجه به کیفیت موتورهای انتخابی و تعداد صفحات مورد نظر متفاوت خواهد بود.

لطفاً برای اطلاعات بیشتر به صفحه تعرفه‌ها مراجعه کنید.

این موتور با بهره گیری از فناوری‌های هوش مصنوعی، تک تک حروف را از تصاویر ارسالی یا صفحات PDF استخراج خواهد کرد.

با توجه به هزینه پردازشی بالا، قیمت این موتورها بیشتر از سایر موتورهاست.

این موتورها بدون بهره گیری از هوش مصنوعی، محتوای فایل ارسالی را برای استخراج حداکثر متن بررسی می‌کنند. این موتور تنها برای فایل‌های PDF قابل استفاده است.

به دلیل بار پردازشی پایین آن، هزینه پایین تری نیز نسبت به موتورهای OCR دارند.

به دلیل پیچیدگی‌های زیاد زبان‌هایی با حروف چسبیده (مثل فارسی و عربی)، امکان آموزش دادن موتورهای هوش مصنوعی نیز برای چنین زبان‌هایی با چالش فراوان روبروست و ممکن است حروف مشابه (مثلاً آااَاُ، یـ بـ پـ، زرژ، ـچـ ـهـ ـجـ ـحـ ـخـ و …) به اشتباه درک شوند.

کیفیت موتورهای ما رفته رفته با یادگیری الگوهای جدید افزایش پیدا میکند.

عملیات مالی

شما می‌توانید اکانتتان را با هر کارت بانکی عضو شتاب و با داشتن رمز دوم (اینترنتی) آن، شارژ کنید. پرداخت به کمک درگاه واسط ذرین پال و در نهایت بانک‌های عضو شتاب انجام می‌پذیرد.
اگر قادر به پرداخت اینترنتی نیستید، لطفاً با ما در ارتباط باشید.
برای شارژ حساب کاربری خود ابتدا وارد حسابتان شوید و سپس از منوی سمت راست، بر روی `شارژ حساب کاربری` کلیک کنید. اعتبار مورد نیاز خود را وارد کرده سپس روی `خرید اعتبار` کلیک کنید. حال به درگاه آنلاین پرداخت بانکی متصل خواهید شد. پس از پرداخت، حتما برای تکمیل پرداختتان نکات موجود در درگاه را مطالعه کنید.
پس از پرداخت آنلاین، در صفحه پایانی درگاه پرداخت، باید بر روی دکمه‌هایی مانند `تکمیل پرداخت`، `مراجعه به سایت پذیرنده` و مشابه آن کلیک کنید. بدون برگشت به سایت، امکان تایید پرداخت یا عدم پرداخت برای ما میسر نیست. با این حال در چنین مواردی اغلب در عرض 48 ساعت مبلغ از سمت بانک برگردانده می‌شود.
درصورتی که همچنان مشکلی داشتید یا پس از برگشت به وبسایت، پیامی برایتان نشان داده نشد، لطفاً در پنل کاربری خود با ذکر جزئیات و شناسه پرداخت، برای ما یک تیکت پشتیبانی ارسال کنید.

بله. اگر حجم نیاز شما بالا باشد، می‌توانیم تعرفه‌های سفارشی برای شما ایجاد کنیم.

لطفاً از پنل کاربری، یک تیکت پشتیبانی ایجاد کنید یا از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

سایر سوالات

خیر؛ درحال حاضر امکان ارائه API و دسترسی آفلاین به موتورها وجود ندارد. اضافه کردن این موارد در دست بررسی است.

اگر عضو سیستم هستید، میتوانید از پنل کاربریتان یک تیکت پشتیبانی ایجاد کنید. اگر عضو سیستم نیستید، از طریق فرم تماس با ما اقدام نمایید.

ما از ارسال چنین گزارشاتی بسیار استقبال می‌کنیم. پیشنهاد می‌کنیم وارد حساب کاربری خود شده و از بخش پشتیبانی، تیکتی را برای ما ارسال کنید یا اگر برایتان مقدور نبود، از بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

پاسخ سوال خود را نیافتید؟

از طریق پنل کاربری‌تان یک تیکت پشتیبانی ایجاد کنید یا از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

بستن منو